Asyalı Prenses Kızlar Oyunları

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 3.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Zync Studio
Asyalı Prenses Kızlar Oyunları oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek kızlarınızın çok sevecekleri farklı yapısı ile dikkat çeken mükemmel ve çok eğlenceli bir oyuna sahip olarak çok mutlu olma

Asyalı Prenses Kızlar Oyunları oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek kızlarınızın çok sevecekleri farklı yapısı ile dikkat çeken mükemmel ve çok eğlenceli bir oyuna sahip olarak çok mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

Asyalı Prenses Kızlar Oyunları oyunununda kızlarınız Asya' dan gelen güzel bir kızı giydirecek ve süsleyecekler. Onun giyim tarzı, kullandığı aksesuarlar, hatta makyaj stili bile çok farklı. Kızlarınız bu mükemmel oyun sayesinde bu farklı tarzı tanıyacak ve nasıl uygulandığını öğrenerek genel kültürünü geliştirecek.

Güzel Asya' lı kıza kızlarınız ilk olarak oyunun menüsünde bulunan makyaj malzemelerini kullanarak şık bir makyaj yapacaklar. Sonra da onun yöresine uygun olan bir saç modeli uygulayacaklar. Daha sonra ise oyunun menüsünde bulunan birbirinden şık ve hepsi bu yörenin tarzına sahip olan şık kıyafet modelleri arasından en çok beğendiği birini seçip güzel kıza giydirecekler. Tabi ki bu şık kıyafeti mükemmel takılar ile süsleyerek onun harika bir görünüme sahip olmasını sağlayacaklar.

Daha Fazla Göster
Asyalı Prenses Kızlar Oyunları indir